Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31789
- Articol:A467877
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Supapă de siguranță 10,5 bar
- Capacitate de compresie:300 l/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:175 kg
- Presiune maximă:10 bar
- Producător:Villager
- Putere consumată:4100 W
- Volum rezervor:5.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Supapă de siguranță 10,5 bar |
| Capacitate de compresie | 300 l/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 175 kg |
| Presiune maximă | 10 bar |
| Producător | Villager |
| Putere consumată | 4100 W |
| Volum rezervor | 5.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


