Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31446
- Articol:A1648329
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Capacitate de compresie:188 l/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:28 kg
- Nivel zgomot:88 dB
- Presiune maximă:8 bar
- Producător:Tolsen
- Putere consumată:1500 W
- Tip:mobil
- Viteza de pompare:2850 1/min
- Volum rezervor:24 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Capacitate de compresie | 188 l/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 28 kg |
| Nivel zgomot | 88 dB |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Producător | Tolsen |
| Putere consumată | 1500 W |
| Tip | mobil |
| Viteza de pompare | 2850 1/min |
| Volum rezervor | 24 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa