Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29968
- Articol:A721920
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de compresie:400 l/min
- Dimensiuni:820x390x700
- Garanție:12 luni
- Greutate:60 kg
- Număr de cilindri:2
- Presiune maximă:10 bar
- Producător:Fubag
- Putere consumată:2200 W
- Tip:mobil
- Viteza de pompare:1100 1/min
- Volum rezervor:50 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de compresie | 400 l/min |
| Dimensiuni | 820x390x700 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 60 kg |
| Număr de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 10 bar |
| Producător | Fubag |
| Putere consumată | 2200 W |
| Tip | mobil |
| Viteza de pompare | 1100 1/min |
| Volum rezervor | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







