Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29996
- Articol:A830016
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.8 kg
- Max. lungimea cuiului:4.8 mm
- Min. lungimea cuiului:2.4 mm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Fubag
- Tip de clame/cui:3/16" , 5/32" , 1/8" , 3/32"
- Tipul elementelor de fixare:nituri
- Tipul operațiunii:contact
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.8 kg |
| Max. lungimea cuiului | 4.8 mm |
| Min. lungimea cuiului | 2.4 mm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Fubag |
| Tip de clame/cui | 3/16" , 5/32" , 1/8" , 3/32" |
| Tipul elementelor de fixare | nituri |
| Tipul operațiunii | contact |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
