Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31804
- Articol:A467535
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:100 buc.
- Funcții:ajustarea forței de impact , adâncime
- Garanție:12 luni
- Max. lungimea cuiului:40 mm
- Min. lungimea cuiului:20 mm
- Presiune nominală:12 bar
- Producător:Villager
- Tipul elementelor de fixare:cui
- Tipul operațiunii:trigger
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 100 buc. |
| Funcții | ajustarea forței de impact , adâncime |
| Garanție | 12 luni |
| Max. lungimea cuiului | 40 mm |
| Min. lungimea cuiului | 20 mm |
| Presiune nominală | 12 bar |
| Producător | Villager |
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tipul operațiunii | trigger |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa