Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29997
- Articol:A1188303
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:50 buc.
- Garanție:12 luni
- Greutatea:6.36 kg
- Max. diametru/grosime:3.8 mm
- Max. lungimea cuiului:90 mm
- Min. lungimea cuiului:50 mm
- Presiune nominală:7.5 bar
- Producător:Fubag
- Tipul elementelor de fixare:cui
- Tipul magazinului:casetă
- Tipul operațiunii:contact
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 50 buc. |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 6.36 kg |
| Max. diametru/grosime | 3.8 mm |
| Max. lungimea cuiului | 90 mm |
| Min. lungimea cuiului | 50 mm |
| Presiune nominală | 7.5 bar |
| Producător | Fubag |
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tipul magazinului | casetă |
| Tipul operațiunii | contact |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa