Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31208
- Articol:A1395363
- Disponibilitate:În stock99
- Consumul de aer:170 l/min
- Diametrul duzelor:1.4 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2 kg
- Locația rezervorului:inferior
- Presiune nominală:3.5 bar
- Producător:Tolsen
- Pulverizare:pneumatic
- Tipul:aerograf
- Volumul:1 l
- Arată toate specificatiile
837 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 157 Lei / lună |
87 Lei / lună |
64 Lei / lună |
53 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 170 l/min |
| Diametrul duzelor | 1.4 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2 kg |
| Locația rezervorului | inferior |
| Presiune nominală | 3.5 bar |
| Producător | Tolsen |
| Pulverizare | pneumatic |
| Tipul | aerograf |
| Volumul | 1 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




