Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31209
- Articol:A1395351
- Disponibilitate:În stock99
- Consumul de aer:170 l/min
- Diametrul duzelor:0.8 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1 kg
- Locația rezervorului:superioară
- Presiune nominală:3.5 bar
- Producător:Tolsen
- Pulverizare:pneumatic
- Tipul:aerograf
- Volumul:0.1 l
- Arată toate specificatiile
466 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 170 l/min |
| Diametrul duzelor | 0.8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1 kg |
| Locația rezervorului | superioară |
| Presiune nominală | 3.5 bar |
| Producător | Tolsen |
| Pulverizare | pneumatic |
| Tipul | aerograf |
| Volumul | 0.1 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





