Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29604
- Articol:A820854
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Clic de muncă:5 mm
- Debit de aer:84 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Diametrul roții de șlefuire:150 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.5 kg
- Numărul de rotații:10500 rpm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Jonnesway
- Tipul:orbitală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Clic de muncă | 5 mm |
| Debit de aer | 84 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Diametrul roții de șlefuire | 150 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Numărul de rotații | 10500 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Jonnesway |
| Tipul | orbitală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
