Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29613
- Articol:A829608
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Consumul de aer:113 l/min
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Diametrul conexiunii de aer:1/4
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.1 kg
- Presiunea de lucru:6.2 bar
- Producător:Jonnesway
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol:800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 113 l/min |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Presiunea de lucru | 6.2 bar |
| Producător | Jonnesway |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol | 800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



