Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31156
- Articol:A1647747
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:pneumatic
- Consumul de aer:120 l/min
- Cuplu maximal:640 nm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.7 kg
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:7500 rot/min
- Presiunea de lucru:6.2 bar
- Producător:Tolsen
- Tipul de cartuş:patrat 1/2"
- Tipul instrumentului:Fără percuție
- Arată toate specificatiile
1.690 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 318 Lei / lună |
177 Lei / lună |
130 Lei / lună |
107 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | pneumatic |
| Consumul de aer | 120 l/min |
| Cuplu maximal | 640 nm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.7 kg |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 7500 rot/min |
| Presiunea de lucru | 6.2 bar |
| Producător | Tolsen |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Tipul instrumentului | Fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



