Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29565
- Articol:A716406
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Baterie:3 x 1,5 V LR6 (AA)
- Clasa de laser:2
- Clasă de protecţie:IP 54
- Direcția de razele:orizontal , vertical
- Domeniu de lucru:10 m
- Fir:5/8
- Gama de auto-nivelare:± 6°
- Garanție:12 luni
- Greutate:3500 g
- Lungime de undă:650 nm
- Număr de lazeri:2
- Precizie de nivelare:± 0,5 mm/m
- Producător:Topex
- Timp maxim de operare:6 ore
- Tip:nivelul laser
- Trepied inclus:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Baterie | 3 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Direcția de razele | orizontal , vertical |
| Domeniu de lucru | 10 m |
| Fir | 5/8 |
| Gama de auto-nivelare | ± 6° |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3500 g |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,5 mm/m |
| Producător | Topex |
| Timp maxim de operare | 6 ore |
| Tip | nivelul laser |
| Trepied inclus | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







