Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12597
- Articol:8293cefd
- Disponibilitate:În stock99
- Clasa de laser :2
- Clasă de protecţie :IP 10
- Direcția de razele :orizontal
- Domeniu de lucru :15 m
- Fir :5/8"
- Gama de auto-nivelare :± 3°
- Lungime de undă :520 nm
- Număr de lazeri :2
- Precizie de nivelare :± 0,2 mm/m
- Tip :nivelul laser
- Arată toate specificatiile
2.100 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 395 Lei / lună |
220 Lei / lună |
162 Lei / lună |
133 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Nivelă laser Stark LL 1502 G (290150020) - nivel laser pentru lucrări de construcție și reparații. Echipat cu 2 linii verzi - orizontale și verticale, pentru instalarea precisă a profilelor, pardoselilor, construcției de deschideri, mobilier etc. Încărcări de la un cablu USB (furnizat). Baza de nivel este reglabilă, ceea ce vă permite să transferați liniile proiectate într-un alt plan fără a muta dispozitivul. Este echipat cu un indicator care, la atingerea nivelului plan, semnalează cu un semnal sonor. Nievela este complectată cu ochelari și geantă.
Specificații tehnice
- Culoare fascicul laser fascicul verde
- Numar de linii laser 2
- Clasa laser 2
- Domeniu de autonivelare +/-3°
- Precizie +/- 0.2 mm/m
- Domeniu de lucru in linie/puncte 15 m
- Diodă lazer 505-520 nm
- Greutate 1.5 kg
| Specificatii | |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 10 |
| Direcția de razele | orizontal |
| Domeniu de lucru | 15 m |
| Fir | 5/8" |
| Gama de auto-nivelare | ± 3° |
| Lungime de undă | 520 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Tip | nivelul laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







