Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31410
- Articol:A736779
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Clasă laser:2
- Dimensiuni:110x45x25 mm
- Domeniul de măsurare maxim:50 m
- Domeniul de măsurare min.:0.2 m
- Garanție:12 luni
- Grad de protecție:IP 40
- Precizie de măsurare:±2 mm
- Producător:Tolsen
- Tip:cu laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Clasă laser | 2 |
| Dimensiuni | 110x45x25 mm |
| Domeniul de măsurare maxim | 50 m |
| Domeniul de măsurare min. | 0.2 m |
| Garanție | 12 luni |
| Grad de protecție | IP 40 |
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Producător | Tolsen |
| Tip | cu laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





