Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30076
- Articol:A825765
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Clasă laser:2
- Dimensiuni:195x70x30 mm
- Domeniul de măsurare maxim:80 m
- Grad de protecție:IP 54
- Lungime de undă:650 nm
- Precizie de măsurare:±2 mm
- Producător:Sola
- Tip:cu laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Clasă laser | 2 |
| Dimensiuni | 195x70x30 mm |
| Domeniul de măsurare maxim | 80 m |
| Grad de protecție | IP 54 |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Producător | Sola |
| Tip | cu laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






