Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31982
- Articol:A1636359
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Altele:cheie hexagonală , pereche de perii din cărbune
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Wokin
- Putere absorbita:1200 W
- Turația in gol:11500 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Altele | cheie hexagonală , pereche de perii din cărbune |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Wokin |
| Putere absorbita | 1200 W |
| Turația in gol | 11500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
