Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31542
- Articol:A467343
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Altele:cheie, capac de protectie
- Diametrul ext. al discului:115 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:2.18 kg
- Producător:Villager
- Putere absorbita:710 W
- Turația in gol:10500 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Altele | cheie, capac de protectie |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 2.18 kg |
| Producător | Villager |
| Putere absorbita | 710 W |
| Turația in gol | 10500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


