Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31524
- Articol:A597192
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Blocarea arborelui:nu
- Controlul turației:nu
- Diametrul ext. al discului:230 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:5.4 kg
- Producător:Villager
- Putere absorbita:2350 W
- Turația in gol:6500 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Blocarea arborelui | nu |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 5.4 kg |
| Producător | Villager |
| Putere absorbita | 2350 W |
| Turația in gol | 6500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






