Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31173
- Articol:A1654164
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Altele:cheie , pereche de perii de cărbune în set
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:950 W
- Turația in gol:9500 rpm
- Arată toate specificatiile
981 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 184 Lei / lună |
103 Lei / lună |
75 Lei / lună |
62 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Altele | cheie , pereche de perii de cărbune în set |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 950 W |
| Turația in gol | 9500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





