Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31171
- Articol:A1654005
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Altele:cheie în set
- Diametrul de aterizare:230 mm
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:2400 W
- Turația in gol:6000 rpm
- Arată toate specificatiile
2.510 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 472 Lei / lună |
263 Lei / lună |
193 Lei / lună |
158 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Altele | cheie în set |
| Diametrul de aterizare | 230 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 2400 W |
| Turația in gol | 6000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







