Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31166
- Articol:A1131864
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Diametrul ext. al discului:230 mm
- Filetul arborelui:22,2
- Garanție:12 luni
- Pornire lină:da
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:2350 W
- Turația in gol:6000 rpm
- Valiză:nu
- Arată toate specificatiile
1.669 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 314 Lei / lună |
175 Lei / lună |
128 Lei / lună |
105 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | 22,2 |
| Garanție | 12 luni |
| Pornire lină | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 2350 W |
| Turația in gol | 6000 rpm |
| Valiză | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







