Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29832
- Articol:A846180
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Diametrul ext. al discului:180 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:4.5 kg
- Mâner suplimentar:da
- Pornire lină:da
- Producător:Interskol
- Putere absorbita:1800 W
- Turația in gol:8000 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 4.5 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Pornire lină | da |
| Producător | Interskol |
| Putere absorbita | 1800 W |
| Turația in gol | 8000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

