Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30170
- Articol:A602964
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:30 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Frecventa batailor in gol:48000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.5 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Numărul de viteze:1
- Producător:Graphite
- Putere:710 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:3000 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:hexaedre
- Valiză de depozitare:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Frecventa batailor in gol | 48000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.5 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 710 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 3000 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | hexaedre |
| Valiză de depozitare | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa