Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30168
- Articol:A602961
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:rețea
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:28 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Frecventa batailor in gol:48000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Numărul de viteze:1
- Producător:Graphite
- Putere:650 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:3000 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Valiză de depozitare:da
- Arată toate specificatiile
1.245 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 234 Lei / lună |
130 Lei / lună |
96 Lei / lună |
78 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 28 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Frecventa batailor in gol | 48000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 650 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 3000 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Valiză de depozitare | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

