Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30167
- Articol:A241440
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Deschiderea mandrinei:16 mm
- Diam. max. in beton:20 mm
- Diametrul găurii în lemn:40 mm
- Diametrul găurii în oțel:16 mm
- Frecventa batailor in gol:40000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.5 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Numărul de viteze:2
- Producător:Graphite
- Putere:1050 W
- Revers:da
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol:2500 min‾¹
- Arată toate specificatiile
2.069 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 389 Lei / lună |
217 Lei / lună |
159 Lei / lună |
131 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 16 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 16 mm |
| Frecventa batailor in gol | 40000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.5 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1050 W |
| Revers | da |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol | 2500 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






