Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30337
- Articol:A1681269
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Diametrul ext. al discului:150 mm
- Diametrul int. al discului:12.7 mm
- Dimensiuni:365x205x250 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5.7 kg
- Grosime 1 slefuire:16 mm
- Producător:DeToolz
- Puterea absorbită:250 W
- Turația în gol:2950 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametrul int. al discului | 12.7 mm |
| Dimensiuni | 365x205x250 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5.7 kg |
| Grosime 1 slefuire | 16 mm |
| Producător | DeToolz |
| Puterea absorbită | 250 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






