Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31944
- Articol:A1636269
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Conicitatea axului:MT2
- Cursa de găurire:80 mm
- Deschiderea mandrinei:16 mm
- Dimensiunile mesei:290 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:38 kg
- Număr de viteze:16
- Producător:Wokin
- Putere:550 W
- Tip:de masă
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol max:2770 min-1
- Turația în gol min.:180 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Conicitatea axului | MT2 |
| Cursa de găurire | 80 mm |
| Deschiderea mandrinei | 16 mm |
| Dimensiunile mesei | 290 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 38 kg |
| Număr de viteze | 16 |
| Producător | Wokin |
| Putere | 550 W |
| Tip | de masă |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol max | 2770 min-1 |
| Turația în gol min. | 180 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





