Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30013
- Articol:A1486377
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiuni:1250х960х1320 mm
- Dimensiunile mesei:1000х240 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:380 kg
- Număr de viteze:12
- Producător:Jet
- Putere:1100 W
- Tip:de podea
- Turația în gol max:3200 min-1
- Turația în gol min.:75 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiuni | 1250х960х1320 mm |
| Dimensiunile mesei | 1000х240 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 380 kg |
| Număr de viteze | 12 |
| Producător | Jet |
| Putere | 1100 W |
| Tip | de podea |
| Turația în gol max | 3200 min-1 |
| Turația în gol min. | 75 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


