Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11088
- Articol:9d74088d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Deschiderea mandrinei :1.5 - 16 mm
- Dimensiuni :510x380x260 mm
- Număr de viteze :9
- Putere :500 W
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :de banc
- Turația în gol max :2350 min-1
- Turația în gol min. :280 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Deschiderea mandrinei | 1.5 - 16 mm |
| Dimensiuni | 510x380x260 mm |
| Număr de viteze | 9 |
| Putere | 500 W |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | de banc |
| Turația în gol max | 2350 min-1 |
| Turația în gol min. | 280 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







