Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31505
- Articol:A467781
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):204 mm
- Adâncime de tăiere (90°):204 mm
- Diametrul ext. al discului:255 mm
- Dimensiuni masă:430x638 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:24.6 kg
- Orificiu pânză de ferăstrău:15.9 mm
- Producător:Villager
- Putere:1500 W
- Turația în gol:4500 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 204 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 204 mm |
| Diametrul ext. al discului | 255 mm |
| Dimensiuni masă | 430x638 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 24.6 kg |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 15.9 mm |
| Producător | Villager |
| Putere | 1500 W |
| Turația în gol | 4500 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




