Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30264
- Articol:A1830540
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):55 mm
- Adâncime de tăiere (90°):80 mm
- Diametrul ext. al discului:254 mm
- Dimensiuni:1040х1000 mm
- Dimensiuni masă:560х670 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:31 kg
- Orificiu pânză de ferăstrău:30 mm
- Producător:Graphite
- Putere:2000 W
- Reglarea înclinării (stânga / dreapta):45 º
- Turația în gol:4800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 55 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 80 mm |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Dimensiuni | 1040х1000 mm |
| Dimensiuni masă | 560х670 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 31 kg |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 30 mm |
| Producător | Graphite |
| Putere | 2000 W |
| Reglarea înclinării (stânga / dreapta) | 45 º |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




