Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31629
- Articol:A711279
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.6 Ah
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3.3 kg
- Moment de strângere maxim:250 Nm
- Motor fără perii:da
- Producător:Villager
- Rotații 1 viteza:2200 min‾¹
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Turația în gol:3300 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.6 Ah |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3.3 kg |
| Moment de strângere maxim | 250 Nm |
| Motor fără perii | da |
| Producător | Villager |
| Rotații 1 viteza | 2200 min‾¹ |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Turația în gol | 3300 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




