Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31605
- Articol:A1123092
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Garanție:12 luni
- Greutatea:0.45 kg
- Moment de strângere maxim:3.5 Nm
- Numărul de viteze:1
- Producător:Villager
- Rotații 1 viteza:200 min‾¹
- Set:încărcător , 27 biți
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:3.6 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:hexagonală pentru biţi (1/4 HEX)
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 0.45 kg |
| Moment de strângere maxim | 3.5 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Villager |
| Rotații 1 viteza | 200 min‾¹ |
| Set | încărcător , 27 biți |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 3.6 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
