Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31622
- Articol:A467391
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Garanție:12 luni
- Greutatea:0.37 kg
- Max. turații în gol:180 min-1
- Moment de strângere maxim:3.5 Nm
- Producător:Villager
- Specificații suplimentare:Încărcător , Set (55 buc.)
- Tensiunea bateriei:10.8 V
- Timp de încărcare:5 ore
- Tip de baterie:Li-Ion
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 0.37 kg |
| Max. turații în gol | 180 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 3.5 Nm |
| Producător | Villager |
| Specificații suplimentare | Încărcător , Set (55 buc.) |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Timp de încărcare | 5 ore |
| Tip de baterie | Li-Ion |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






