Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31612
- Articol:A479706
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:18 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei:0.8 - 10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:0.99 kg
- Max. turații în gol:1000 min-1
- Moment de strângere maxim:22 Nm
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:10.8 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip de baterie:Li-Ion
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 18 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 0.8 - 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 0.99 kg |
| Max. turații în gol | 1000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 22 Nm |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip de baterie | Li-Ion |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa