Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31616
- Articol:A467373
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:18 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei:0.8 - 10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.43 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Max. turații în gol:550 min-1
- Moment de strângere maxim:12 Nm
- Producător:Villager
- Specificații suplimentare:Setările cuplului , Comutator de direcție
- Tensiunea bateriei:12 V
- Tip de baterie:Ni-Cd
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 18 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 0.8 - 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.43 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Max. turații în gol | 550 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 12 Nm |
| Producător | Villager |
| Specificații suplimentare | Setările cuplului , Comutator de direcție |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip de baterie | Ni-Cd |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




