Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31145
- Articol:A1718874
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:25 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:1.5-10 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:35 Nm
- Număr de baterii incluse:2
- Numărul de viteze:2
- Producător:Tolsen
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:400 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1500 min‾¹
- Set:2 baterii , Încărcător
- Tensiunea bateriei:20 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:21
- Arată toate specificatiile
2.426 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 456 Lei / lună |
254 Lei / lună |
187 Lei / lună |
153 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Tolsen |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Set | 2 baterii , Încărcător |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
