Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12587
- Articol:ff9c3c05
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.5 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :1350 min-1
- Moment de strângere maxim :32 Nm
- Număr de baterii incluse :1
- Numărul de viteze :2
- Rotații 1 viteza :350 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1350 min‾¹
- Tensiunea bateriei :18 V
- Timp de încărcare :1 ore
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
2.200 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 414 Lei / lună |
231 Lei / lună |
169 Lei / lună |
139 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Mașină de găurit și înșurubat Stark CD 18-2 Li-Ion - pentru strângerea / deșurubarea șuruburilor în lemn, plastic și alte materiale. Echipat cu două baterii Li-Ion de 18 V. 18 trepte de strîngere și funcția „revers”, prevede înșurubarea și deșurubarea. Indicator de baterie pentru monitorizare și schimbare în timp util a bateriei. LED - iluminare, ajută la funcționarea în locuri slab iluminate și inaccesibile. Cu instrumentul este confortabil să vă deplasați în zona de lucru, datorită scoabei pentru purtarea pe centură.
Specificații tehnice
- Tensiune acumulator 18 V
- Mandrina 1-10 mm
- Capacitate acumulator 1.5 Ah
- Tip acumulator Li-lon
- Momentul Max. de strângere 32 Nm
- Acumulatoare 2*1.5 Ah
- Turație în gol 0-350/0-1350 rpm
- Greutate 1.5 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 32 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



