Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:912-07
- Articol:614
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi R4SDP-L13C
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune acumulator | 4 V |
| Capacitate acumulator | 1.3 Ah |
| Durata de încărcare | 10 ore |
| Tip portsculă | 1/4" hexagonal |
| Număr viteze mecanice | 1 |
| Turație în gol | 180 min-1 |
| Moment de rotație maxim | 5 Nm |
| Greutate | 0.73 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






