Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:901-07
- Articol:603
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi R18IDP-0
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 2600 min-1 |
| Turația în gol | 3200 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 170 Nm |
| LED-uri de iluminare | nu este |
| Set | fara case acumulator si încărcător |
| Greutatea | 1.2 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






