Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:890-07
- Articol:592
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi LCDI18022
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 1.4 Ah |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 1600 min-1 |
| Turația în gol | 20800 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 46.8 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Set | suport magnetic |
| Greutatea | 2.2 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






