Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:814-07
- Articol:516
- Disponibilitate:În stock99
5.100 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 960 Lei / lună |
535 Lei / lună |
393 Lei / lună |
323 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo SE 6000 (620046000)
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 6200 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 7 Nm |
| Set | suport magnetic |
| Greutatea | 1.1 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







