Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:783-07
- Articol:485
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo PowerMaxx Set (600079510)
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 1-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Turația în gol | 1400 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 34 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 18 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | este |
| Set | case |
| Greutatea | 0.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






