Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24691
- Articol:Z4df87d130
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacit. de găurire în lemn :38 mm
- Capacit. de găurire în otel :13 mm
- Capacit. de găurire în zidărie :13 mm
- Deschiderea mandrinei :1,5-13 mm
- Greutatea :1.5 kg
- Max. turații în gol :1900 min-1
- Moment de strângere maxim :62 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :28500 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita DHP482Z
- Tip cu percuție
- Tip mandrină fixare rapidă
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 18 V
- Deschiderea mandrinei 1,5-13 mm
- Numărul de viteze 2
- Revers da
- Max. turații în gol 1900 min-1
- Turația în gol 28500 min-1
- Moment de strângere maxim 62 Nm
- Capacit. de găurire în lemn 38 mm
- Capacit. de găurire în otel 13 mm
- Capacit. de găurire în zidărie 13 mm
- Greutatea 1.5 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Deschiderea mandrinei | 1,5-13 mm |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Max. turații în gol | 1900 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 62 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 28500 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

