Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29853
- Articol:A820509
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.8 kg
- Max. turații în gol:4000 min-1
- Moment de strângere maxim:10 Nm
- Producător:Interskol
- Revers:da
- Specificații suplimentare:701 W
- Tip:pentru gips carton
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.8 kg |
| Max. turații în gol | 4000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 10 Nm |
| Producător | Interskol |
| Revers | da |
| Specificații suplimentare | 701 W |
| Tip | pentru gips carton |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





