Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29856
- Articol:A641703
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacit. de găurire în lemn:25 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.4 kg
- Max. turații în gol:1800 min-1
- Moment de strângere maxim:25 Nm
- Numărul de viteze:2
- Producător:Interskol
- Rotații 1 viteza:450 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1800 min‾¹
- Specificații suplimentare:blocarea butoanelor de alimentare
- Tip:fără percuție
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Max. turații în gol | 1800 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 25 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Interskol |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1800 min‾¹ |
| Specificații suplimentare | blocarea butoanelor de alimentare |
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



