Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11074
- Articol:dea47250
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacit. de găurire în zidărie :8 mm
- Capacitatea bateriei :2 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.19 kg
- Moment de strângere maxim :22 Nm
- Număr de baterii incluse :2
- Numărul de viteze :2
- Rotații 1 viteza :400 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1400 min‾¹
- Set :al doilea acumulator
- Suitcase :nu este
- Tensiunea bateriei :12 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :21000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în zidărie | 8 mm |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.19 kg |
| Moment de strângere maxim | 22 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Set | al doilea acumulator |
| Suitcase | nu este |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 21000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
