Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11072
- Articol:7ac4d90d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :2 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Moment de strângere maxim :30 Nm
- Număr de baterii incluse :1
- Numărul de viteze :2
- Rotații 1 viteza :400 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1400 min‾¹
- Set :încărcător
- Suitcase :nu este
- Tensiunea bateriei :12 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Set | încărcător |
| Suitcase | nu este |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






