Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:900-07
- Articol:602
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi R18IDBL-0 BL
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Numărul de viteze | 3 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 3000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 270 Nm |
| LED-uri de iluminare | este |
| Greutatea | 1.1 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





