Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32095
- Articol:A1678671
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:18 biți in set
- Capacitate acumulator:1.3 Ah
- Durata de încărcare:5 ore
- Garanție:12 luni
- Moment de rotație maxim:3 Nm
- Producător:Wokin
- Revers:da
- Tensiune acumulator:3.6 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Tip portsculă:1/4 "
- Turație în gol:180 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | 18 biți in set |
| Capacitate acumulator | 1.3 Ah |
| Durata de încărcare | 5 ore |
| Garanție | 12 luni |
| Moment de rotație maxim | 3 Nm |
| Producător | Wokin |
| Revers | da |
| Tensiune acumulator | 3.6 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip portsculă | 1/4 " |
| Turație în gol | 180 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





